Kontaktpersoner hos Choco AS

Choco AS er en konseptutvikler som etablerer og driver ulike serveringssteder, de aller fleste etter franchisemodell. Kvalitet og engasjement er fellesnevnere for alle våre steder.

Dyktige medarbeidere og franchisetakere sørger hver dag for at våre gjester får gode opplevelser på våre kafeer.

Navn/tittel Ansvarsområde E-post/Telefon
Lars Lian
Eier
Produkt, konsept,
innredning
lars@choco.no
922 35 000
Roger Torgersen
Eier
Etablering, leiekontrakter,
finans
roger@choco.no
922 44 144
Eivind Klemmetvoll
Konsernleder
Konsern og regnskap eivind@choco.no
466 10 161
Guri Auran
Kjedeleder
Utvikling, oppfølging,
rekruttering
guri@choco.no
926 91 700
Hanne Årbogen Dahl
Markedssjef
Intern/ekstern
kommunikasjon
hanne@choco.no
958 80 093
Marielle Forbergskog
Driftskoordinator

Drifts- og konseptuvikling,
oppfølging, dekorasjon og salgsvarer

marielle@choco.no
415 56 988
Lars Ove Elli
Regionleder Nord
Drift/konsept,
matfaglig ansvar
larsove@choco.no
913 80 101
Bjørn Stubne
Regionleder Sør
Drift/konsept stubne@choco.no
975 21 680
Simen Heie Torgersen
Regnskap
Regnskap – støtte drift
leverandøravtaler
simen@choco.no
404 76 021
Marte Aalberg
Regnskap
Regnskap – støtte drift marte@choco.no
932 28 413
Kristin Hovde
Regnskap
Kassesystem, forsikring,
regnskap
kristin@choco.no
454 74 040
Andrea Lopes Carneiro
Regnskap
Lønn, personal, regnskap andrea@choco.no
922 62 776
Hege Anita Jensen
Regnskap
Regnskap hege@choco.no
958 80 093
Knut Guttorm Berg
Regnskap
Regnskap kgb@choco.no
986 34 220
Kine Hilstad
Regnskap
Regnskap kine@choco.no
922 62 423
Jostein Fjærli
Regnskap
Regnskap jostein@choco.no
930 25 703
Britt Helen Morken Furset
Regnskap
Kontormedarbeider britt@choco.no
458 63 250